top of page

Nasza załoga

Aleksy Duchnowski

Żeglarską przygodę rozpocząłem od rejsów śródlądowych, ekspirując Mazury, dało to początek wielkiej pasji, do wody, wiatru i stylu życia żeglarstwa. Początek wypraw morskich to przede wszystkim Bałtyk i Morze Północne. To właśnie północne morza Europy ukształtowały mnie jako żeglarza i jako człowieka. 

Ostanie kilka lat to jednak zdecydowanie ciepłe wody morza Śródziemnego, Chorwacja stała się drugim domem, a żeglarstwo sposobem na życie. 

Po przepłynięcia ponad 40 000 mil morskich, bardzo cieszy mnie przekazywanie swojej wiedzy, oraz zarażanie pasją do żeglarstwa.  

Sara Leal

Zaczęła swoją przygodę z żeglarswtem  od mocnego uderzenia: przepłynęła Ocean Atlantycki z Wysp Kanaryjskich na Martynię. Od tego czasu miała również okazję odkrywać błękitne wody Morza Śródziemnego. Jej ulubione miejsce to otwarta platforma kąpielowa na jachcie, gdzie może cieszyć się słońcem.

Jest wielozadaniową osobą, o świetnej umiejętności przekształcania pomysłów w rzeczywistość, i z radością wykorzystuje różnorodne umiejętności, współ-sterując Sailngmint.

Motywuje ją chęć doskonalenia swoich umiejętności żeglarskich, aby razem z Aleksem spełnić marzenie o opłynięciu świata. W międzyczasie możesz liczyć na jej wsparcie w znalezieniu najlepszego możliwego jachtu na Twoją żeglarską wyprawę, opierając się na płynnej i przejrzystej komunikacji oraz sprawnym procesie rezerwacji

spokojne wody, idealne na wakacje i czarter jachtu

Nasza wizja

Wierzymy, że żeglowanie to wspaniała pasja i sposób spędzenia wolnego czau, jednocześnie będąc tak blisko natury. Sposób na znalezienie komfortu w pięknej scenerii, spokoju w bezkresnym horyzoncie fal, poczucia ekscytacji i szacunku łapiąc świeży wiatr w żagle.

Uważamy także, że żeglowanie powinno być tak przyjemne i dostępne jak to tylko możliwe (nie stawiamy barier), i dążymy do tego, aby dać możliwość jak największej liczbie osób możliwość doświadczenia tego pięknego sposobu na wakacje.

My wspólnie sterując jachtem
spokojne wody, idealne na wakacje i czarter jachtu

Zainspirowany? Chcesz dowiedzieć się więcej?

lub zadzwoń +48 510 107 997

Zainspiruj się z żeglarkskim blogiem

Galeria z rejsów i czarterów

spokojne wody, idealne na wakacje i czarter jachtu

Zainspirowany? Chcesz dowiedzieć się więcej?

lub zadzwoń +48 510 107 997

bottom of page